Fotky od fanoušků, kamarádů a zákazníků v roce 2013

První obrázek je z Afrického Senegalu. Předem děkujeme Denise Čížkovské že si naše lahve přibalila do svého zavazadla. Na obrázku je vidět jak je prospěšné, když si vezmete na dovolenou do Afriky lahev vína a slivovice na ranní zažívání. 

 Další fotečka je od Milana Klojdy našeho kamaráda jeskyňáře. Milan nelenil a vzal lahev Ryzlinku do sředověkého dolu v Krušných horách do hloubky 100 metrů. Moc děkujeme za tvůj počin. Dovolím si vložit text který byl u fotky:  Tady je pozdrav z jámy středověkého dolu v Krušných horách z hloubky 100m.  Důl jinak pokračuje dle odhadu do 160m a končí jezerem. Největší záhul co jsem kdy zažil. Celé jsem to absoloval pod proudem vody..po tom dešti co byl v noci. A Vičické vinařství Mikulášek posílám VELKOU pochvalu za Ryzlink Rýnský, který jsem dole ochutnal poprvé..a božský to nápoj. Jednu skleničku jsem dal i místním, co žijí dole v temnotě. 

 ..přípitek Ryzlinkem Rýnským z Vičické vinařství Mikulášek ..božský nápoj. Kdo ho neochutnal, neví. Já do té doby nevěděl. Dal jsem si ale jen jednu skleničku..přeci jenom..alkohol v krvi tam dole nemá co dělat a pojišťovna v případě problému by asi ukázala dlouhý nos. PS: druhá sklenička byla dána těm co žijí ve věčné temnotě..tam dole.

 Další obrázek je z rakouského Oberlochu, hora Omeshorn. Kamarádi Jirka Kaplan a Martina Janoušková vzali lahev Ryzlinku až do výšky 2557 metrů nad mořem. Také děkujeme za krásnou fotku v uctyhodné výšce. Komentář který byl u fotky: výborné víno od Mikulášků pro jistější krok..opocenost něco málo přes 80 procent...

 Další obrázek je od kamaráda Jirky Balouna který protlačil lahev Ryzlinku až do Spojených Arabských emirátů. Odvážný to muž, vyfotit se s vínem před mešitou v Abu Dhabi.

 

zpět na všechny aktuality

Buďte první, kdo se dozví co se u nás děje.

Naši partneři: Cestovní kancelář REISTOUR, Znalec vín - encyklopedie

Aeto - výroba internetových stránek, aplikací s marketingovou podporou

region