Fotky od fanoušků, kamarádů a zákazníků v roce 2014

První úlovek v tomto roce nám zaslal Tomáš Holub, který si udělal výlet do krásného prostředí rakouských hor. Konkrétně do města Kitzbühel v rakouském Tyrolsku. Tomáš vzal lahev Ryzlinku až na start asi nejznámějšího a zřejmě i nejtěžšího sjezdu na světě. Sjezd začíná v nadmořské výšce 1665 metrů nad mořem. 

 Tomáš k fotkám napsal tento text:  lahvinku jsem ušetřil brutálního zážitku a vychladil jsem ji po odfocení svozem v baťohu standartní tratí upravenou pro smrtelníky (zavřené šílené úseky a kolmé zdi) v délce 5500m při teplotě 1 stupeň celsia celkem fofrem :-).V cíli bylo prostě skvělé...

P.S.  jsem kamarádi moc rád že jsem si mohl tímto vínem "narovnat hlavu a ducha" po brutálně extrémním zážitku který jsem si přivodil vyzkoušením tratě kdy je i pro veřejnost (velmi velcí odhodlanci nebo totální magoři) zpřístupněna skoro celá trat kromě dvou úseků (only for race).

 

 těšim se na další ....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Další příběh se odehrál na firemní cestě jednoho moc milého páru, který letěl do Ria na obhlídku zajímavých míst v Brazílii pro potřeby jejich cestovní kanceláře Reistour. Martina a Hugo se vydali do Ria po Novém roce a do batohu si přibalili lahve z našeho vinařství. Za tento počin děkujeme.

Od Martiny jsem se dozvěděl, že skoro měsíc bylo špatné počasí na to jít k soše Krista a vyfotit tam nějaký pěkný obrzázek tak aby byla vidět i socha a nebyla v mlze nebo v mracích. Pro Huga to bylo prý veliké pokušení lahve neotevřít a nevypít je dříve než by spatřili světlo na kopci Corcovado u paty sochy Krista. Když konečně pěkné počasí bez mraků dorazilo i do Ria, Martina a Hugo nelenili a nahoru vyrazili v 6 hodin ráno aby fotka byla zcela bez lidí. V osm hodin už je nahoře tolik lidí že by to nebylo možné takto nafotit.

Výhled na Rio.

A ještě jedna fotka s Cuvée No.1985 před palácem v Parque Lage kde se dnes nachází škola a kavárna. V pozadí na kopci je vidět socha Krista. 

 

zpět na všechny aktuality

Buďte první, kdo se dozví co se u nás děje.

Naši partneři: Cestovní kancelář REISTOUR, Znalec vín - encyklopedie

Aeto - výroba internetových stránek, aplikací s marketingovou podporou

region